środa, 1 lutego 2012

WizzAir wystartuje z Modlina !!!

Podczas wspólnej konferencji WizzAir oraz portu lotniczego Warszawa Modlin przekazano informacje o przeniesieniu bazy węgierskiego przewoźnika do Modlina. WizzAir to pierwsza linia lotnicza, która potwierdziła swoją obecność na nowo powstającym lotnisku na Mazowszu. 
18 lipca Wizz Air przenosi wszystkie swoje operacje z warszawskiego lotniska Chopina do Modlina i będzie pierwszą linią, która rozpocznie regularne loty z tego lotniska. 

- „Dla wszystkich pracowników Portu Lotniczego  Warszawa/Modlin jest to wyjątkowy dzień. Dzisiaj naprawdę poczuliśmy, że nasze lotnisko staje się żywym organizmem i że nasz kilkuletni wysiłek przynosi realne rezultaty.  Wizz Air to znakomita marka, rozpoznawalna i ciesząca się uznaniem pasażerów.  Decyzja o otwarciu połączeń z Lotniska Warszawa/Modlin przez tak znaczącego przewoźnika sprawia, że mamy szansę stać się kluczowym węzłem komunikacyjnym w kraju.  Jednocześnie oznacza to wysoko postawioną poprzeczkę.   Mamy świadomość, że musimy sprostać oczekiwaniom Wizz Air’a i jego klientów. Jestem przekonany, że wspólnie odniesiemy sukces” - stwierdził Piotr Okienczyc prezes Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.
Z okazji przenosin Wizz Air ogłasza promocję na loty z Modlina. Do piątku do północy wszystkie loty z Modlina będą sprzedawane z 20% obniżką.

4 komentarze:

 1. Glupie gadanie Pana prezesa WIZZ air nie jast wcale upskatat linia lotnicza.W srod moich znajomych miszkajacych od dardzo wielu lat w Szwecji /ponad 25/ wszyscy chetnie zmienili by przewoznika gdyby to bylo mozliwe.Najpierw 120 km. do Skawsty a teraz 50 kw do Warszawy bez beposrediej komunikacji.Pomimo duzo drozszych biletow bede latal LOT-em

  OdpowiedzUsuń
 2. czy sa juz zaplanowane jakies polaczenia dalej( autobusowe), jakie szanse ma pasazer wydostac sie z tego lotniska w Polske.
  Chcialabym byc nadal wiernym kientem Wizzairu
  z powazaniem H. L.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego Wizz Air zrezygnował z lotów do Dortmundu? Czy z Modlina wznowi loty?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy bedą wznowione loty do Dortmundu

  OdpowiedzUsuń