czwartek, 19 kwietnia 2012

Ryanair uruchamia kolejne 10 połączeń z Modlina


Na początku listopada zamierza uruchomić kolejne połączenia z podwarszawskiego Modlina.
- Ogłaszamy 11 nowych połączeń z lotniska Warszawa Modlin do miast obsługiwanych przez Ryanaira w całej Europie. Dodatkowo chcemy zwiększyć częstotliwość lotów na 8 kierunkach, których uruchomienie ogłosiliśmy kilka miesięcy temu mówi Michael Cawley, wiceprezes Ryanaira.

Sezon zimowy przewoźnik otworzy więc z 19 połączeniami do miast w całej Europie. W lutym największa tania linia lotnicza poinformowała, że będzie latać z Modlina do Brukseli, Budapesztu, Dublina, Londynu i Milanu, Oslo, Rzymu i Sztokholmu.


 - Nowe kierunki to m.in. Barcelona, Bolonia we Włoszech, East Midlands, Prestwick, Liverpool, Manchester w Wielkiej Brytanii, Eindhoven w Holandii i Dusseldorf w Niemczech wymienia wiceprezes przewoźnika.

Spółka zapowiada, że z LOT-em i WizzAirem chce konkurować przede wszystkim ceną. Najtańsze kierunki, czyli Manchester, Liverpool i Bolonia będą kosztować od 49 zł, a bilet do Paryża od 59 zł. Cena pozostałych będzie kształtować sie w okolicach od 100 zł w jedną stronę.

Ryanair planuje obsługiwać w Modlinie  1,5 mln pasażerów rocznie. Z komunikatu spółki wynika, że otworzenie dodatkowych kierunków pozwoli na utrzymanie nawet 1,5 tys. miejsc pracy na podwarszawskim lotnisku.

ZAREZERWUJ BILETY Z MODLINA

1 komentarz:

  1. Maja latac z East Midlands. Sprawdzilem.Wtorek i czwartek o 12.30 . Chyba emeryci beda latac. Normalni ludzie to lataja rano lub wieczorem , po pracy.

    OdpowiedzUsuń