wtorek, 8 października 2013

Modlin się rozkręca... 30 tysięcy Pasażerów w tydzień.


Prawie 30 tys. pasażerów skorzystało z Lotniska w Modlinie w ciągu pierwszego tygodnia od powrotu linii Ryanair. W tym czasie zrealizowano 214 operacji lotniczych (startów i lądowań).
Podczas pierwszego tygodnia po wznowieniu działalności lotniczej wszystkie operacje odbyły się zgodnie z planem - nie odnotowano żadnych problemów z naprawioną drogą startową. Warto również zauważyć, że wbrew opinii, że położenie lotniska sprzyja tworzeniu się mgieł - prawie wszystkie loty odbyły się przy pięknej pogodzie, dzięki czemu pasażerowie mogli podziwiać niezwykle urokliwe okolice Lotniska Modlin.
Na pasażerów odwiedzających lotnisko w Modlinie czeka kilka nowości, np. kącik dla dzieci oraz stoisko informacyjne, przy którym pasażerowie dowiedzą się jak mogą najwygodniej dojechać z lotniska w Modlinie do Warszawy.Przypominamy, że z Lotniska w Modlinie pasażerowie mogą polecieć do 26 miast europejskich.
Od kwietnia 2014 r. uruchomione zostaną połączenia do Alicante oraz do Salonik, a od marca 2014 Ryanair rozpocznie rejsy krajowe  do Gdańska oraz do Wrocławia. Bilety na trasy krajowe będzie można kupić od 1 listopada 2013.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz