wtorek, 3 lipca 2012

Michael O'Leary w Modlinie. Zapowiada nowe kierunki.

Michael O'Leary, ekscentryczny szef linii Ryanair, wspólnie z władzami MPL Warszawa-Modlin wziął udział w konferencji na terenie terminalu w Modlinie, którego otwarcie ma nastąpić za 2 tygodnie. Choć kolorystyka terminalu nie zachwyciła szefa irlandzkiego przewoźnika, chętnie pozował do zdjęć z modelem samolotu w barwach Ryanair.
Michael O'Leary zapewnił, że widzi potencjał w lotnisku i zamierza jeszcze bardziej rozwijać siatkę połączeń. Pytamy, jak układa się współpraca z władzami portu lotniczego, odpowiedział w swoim stylu: - Jesteśmy jak stare dobre małżeństwo: ciągle się kłócimy i ciągle godzimy.. Obecnie jesteśmy na etapie kłótni, ale to dobrze, bo nam zależy na cięciu kosztów, a lotnisku na tym żeby zarabiać.
O'Leary zapowiedział również, że do końca października uruchomi loty do kolejnych 12 miast - od 16 lipca samoloty Ryanair będą latać do Budapesztu, Dublina, Londynu, Mediolanu, Oslo, Rzymu, Brukseli i Sztokholmu.
Znany z ekscentrycznych zachowań Irlandczyk zapowiedział również promocję na bilety z Modlina: 100 tys. biletów będzie do kupienia w cenie od 54 zł. Trzeba się śpieszyć z rezerwacjami, bo będą w promocji tylko do północy piątego lipca.

4 komentarze:

 1. Chciałam prosić o podanie strony albo miejsca na tej stronie gdzie mogę znaleźć ceny tych 100 tys. biletów i jak je zarezerwować, bo mam problem ze znalezieniem tego.
  Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem ze Mariusz Patrowicz ma uruchomić linie lotnicze

  OdpowiedzUsuń
 3. Czas na Szymany k.Szczytna linia kolejowa w remoncie może za 2 lata polecimy z mazur Białystok pusto olsztyn pusto wschodnią ścianę naszego pięknego kraju bo jakoś pusto

  OdpowiedzUsuń