piątek, 28 września 2012

Odlatujesz z lotniska Modlin ? – Parkuj taniej, bezpieczniej


 Nie każdy zmotoryzowany pasażer odlatujący z lotniska Modlin wie, że po za parkingiem bezpośrednio przed terminalem, który nie jest strzeżony i każe sobie słono płacić za miejsce postojowe istnieje również tańsza – wcale nie mniej ciekawa alternatywa bezpiecznego pozostawienia auta na parkingach prywatnych położonych w niedalekiej okolicy lotniska.
Pierwszym prywatnym parkingiem, który rozpoczął działalność już 6 lipca 2012 jest P-1 Parking Modlin. Pierwsi klienci odlatywali jeszcze z lotniska Chopina w Warszawie, a lądowali na już lotnisku Modlin.

Na czym polega taka usługa?
Jest to bardzo proste. Klient rezerwuje on-line miejsce parkingowe na stronie www.p1modlin.pl lub telefoniczne +48 513 234 234. Za każdym razem otrzymuje potwierdzenie rezerwacji na podany e-mail.
W zadeklarowanym wcześniej dniu klient przyjeżdża na nasz parking. Następnie przekładamy bagaże do naszego busa, wskazujemy miejsce zaparkowania auta. Po wystawieniu biletu parkingowego zapraszamy pasażerów do busa transferowego i wieziemy ich na lotnisko. Po powrocie klient dzwoni na telefon „parkingowy”, że już wrócił – w tym momencie wysyłany jest po klienta bus. Transfer parking lotnisko – lotnisko parking wliczony jest w cenę opłaty parkingowej.

Ile czasu trwa przejazd z parkingu na lotnisko?
W obecnej lokalizacji czas przejazdu na lotnisko to 5-7 minut. Jesteśmy jednak w trakcie przygotowywania parkingu w nowej lokalizacji: Nowy Dwór Mazowiecki ul. Żołnierzy Września – dzielnica Modlin, bezpośrednio przy drodze krajowej nr. 62, zaledwie 3500 metrów od wjazdu na lotnisko – czas transferu skróci się do 3 minut.

Czy P-1 Parking jest strzeżony?
Parking jest strzeżony 24 h na dobę, ubezpieczony oraz monitorowany systemem kamer przemysłowych.
Proszę wymienić plusy parkowania na waszym parkingu.
Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z bezpłatnej sieci WiFI, możliwość odprawienia się przed wylotem przez Internet wraz z wydrukiem karty pokładowej.
Proszę zwrócić uwagę na fakt, że na parkingu bezpośrednio przed terminalem lotniska jest bardzo duże prawdopodobieństwo obicia auta przez innego nieuważnego kierowcę – jest to spowodowane bardzo dużą rotacją aut na miejscach parkingowych, nie każdy uważa. Auta są pozostawione same sobie.

Czy istnieje konieczność rezerwacji miejsca parkingowego przed przyjazdem ?
Nie jest to konieczne. Sugerujemy jednak złożenie rezerwacji poprzez formularz on-line na naszej stronie lun telefonicznie. Znając datę, godzinę przyjazdu na nasz parking oraz datę wyjazdu auta z parkingu jesteśmy w stanie sprawniej obsłużyć klienta.

Jakie formy płatności obowiązują za usługę.
Na dzień dzisiejszy można płacić gotówką na miejscu lub dokonać przedpłaty na konto bankowe. W najbliższym czasie planowane jest udostępnienie płatności elektronicznych poprzez DotPay oraz płacenie kartami kredytowymi bezpośrednio na parkingu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz