środa, 12 grudnia 2012

5 nowych kierunków z Ryanair.

Dziś, na konferencji zorganizowanej na pokładzie samolotu, przedstawiciele Ryanair ogłosili uruchomienie nowych kierunków z lotniska w Modlinie: 
Bari, Palma de Mallorca, Piza, Marsylia i sycylijskie Trapani.
Zapowiedzieli również zwiększenie częstotliwości lotów na trasach do Rzymu i Oslo. 
Według Ryanair Modlin jest najszybciej rozwijającym się lotniskiem w Europie i otwarcie w kwietniu nowych tras pozwoli przewieźć z Modlina 1,6 mln pasażerów rocznie.
Połączenia 

Nowe połączenia zostaną uruchomiona w sezonie lato 2013 czyli od kwietnia przyszłego roku. 
- Ryanair z przyjemnością uruchamia rozkład lotów na sezon letni 2013 z Warszawy Modlin oferując 25 tanich połączeń w tym 5 nowych do/z takich miast jak: Bari, Marsylia, Piza, Palma de Mallorca i Trapani oraz rozszerza czestotliwość lotów na dwóch istniejących połączeniach do Oslo i Rzymu. Spowoduje to wzrost przewozów o ponad 800,000 (200 proc.) osób, czyli przewiezienie ponad 1,6 miliona pasażerów rocznie z lotniska Warszawa Modlin. Oznacza to ponad 1 600 miejsc pracy w regionie. Letnie bilety Ryanaira mogą być zarezerwowane na www.ryanair.com już jutro - powiedział Michael Cawley, wiceprezes irlandzkiego przewoźnika w Modlinie.

- Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 3zł na styczniowe przeloty, po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (13 grudnia) na www.ryanair.com Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast - podsumował Cawley.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz